ATAKÖY HALI YIKAMA

Ev temizliği söz konusu olduğunda en meşakkatli ve zaman alan iş halı temizliğidir. Halı yıkama için gerekli yere sahip olmayanlar için en mantıklı seçim halı yıkamaya vermektir. İstanbul halı yıkama firmaları arasında en hijyenik koşullarda en temiz olacak şekilde, bizi aradığınız zaman adresinizden halılarınızı alıp yıkıyor ve geri teslim ediyoruz.

Halı yıkama konusunda müşteri odaklı kaliteli hizmet vermemizden dolayı öne çıkan firmalardan biriyiz.

Adrese Teslim

Evde bir halıyı kurutmak büyük dert olduğu için bu derdi çekmeye gerek yok. Profesyonel bir şekilde Ataköy halı yıkama olarak adrese teslim hizmet veriyoruz. Müşteriler aradığı zaman en kısa zamanda verilen adresten halılar alınıyor. En iyi şekilde temizliği yapılarak müşteriye teslim ediliyor. Sadece halı yıkama değil, koltuk, yatak, yorgan, battaniye ve halıfleks yıkama hizmeti de verilmektedir.

Müşteri halısının temizliğini beğenmez ise halı geri alınarak tekrar yıkanıyor. Halıların temizliği için en son teknoloji ile üretilmiş olan halı yıkama makineleri kullanılmaktadır. Temizlik malzemesi olarak da antibakteriyel olarak üretilmiş olan halı şampuanları kullanılmaktadır.