BAĞCILAR KOLTUK YIKAMA

Bağcılar koltuk yıkama şubemiz sizler için daima en iyi olmak için daima çalışmaktayız. Günümüzde gerçekleştirmekte olduğumuz hizmetlerde vakumlama ve benzeri işlemlerde en iyilerden olmak için çalışıyoruz. Özel olarak hazırlanmış olan vakumlar ile tüm işlemleri en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Yaptığımız işlemler her geçen gün daha da artmaktadır. Eğer firmalar tarafından yıkanan koltuklar iyi bir şekilde yıkanmaz ise çok kötü kokular ortaya çıkmaktadır. Yaptığımız işlemlerde ki koltuklar yaklaşık olarak genelde 5 ya da 6 saat sürmektedir.

Koltuklarınız son teknoloji ile hızlı bir şekilde yerinde yıkanmaktadır. Bize vermekte olduğunuz tüm koltuklarınız en az 2-3 saat içerisinde takımınız ilk günkü haline gelmektedir.

Koltuk yıkama işleri yılda en az iki kere yapılmalıdır. Verilen tüm siparişlerinizi periyodik ve düzenli bir şekilde özenle yıkanır, kurutulur. Firmamızda yer almakta olan tüm kişiler bu alanlarda özenle eğitilmiş usta kişiler olmaktadır. Sizde kaliteniz adı firmamız ile çalışarak alanının en iyisi kişiler ile bu ihtiyaçlarınızı uzman bir şekilde halledebilirsiniz.