BAKIRKÖY KOLTUK YIKAMA

Bakırköy koltuk yıkama firması olarak uzun yıllardır koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Profesyonel koltuk yıkama hizmetlerimiz ile yıllardır müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Son zamanlarda çıkan teknolojik aletler ile son derece kaliteli bir şekilde koltuk yıkama, olarak işimize devam ediyoruz. Firmamız ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet vermekte olup sizin için en garantili hizmeti sunmaktadır. Koltuk yıkama olarak size ücretsiz servis imkânı da sağlanmaktayız. Uzun yıllardır verdiğimiz hizmet ile koltuk, kanepe, yatak ya da tüm sandalyeleriniz en iyi şekilde yıkanmaktadır. Firmamızda temel amacımız sağlıklı, güvenli ve kaliteli bir şekilde size koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Bakırköy koltuk yıkama hizmetlerimiz sayesinde koltuklarınız tertemiz bir görünüme sahip olacaktır.

Koltuklar Nasıl Yıkanır?

Bakırköy koltuk yıkama firması olarak size en iyi şekilde hizmet etmek için uğraşmaktayız. Günümüzde ev hanımlarının genel dertlerinden biri de koltuk yıkama işlemleridir. Koltuk yıkama işinin zor olmasının sebebi ise koltukların iç kısımlarına kadar temizlik yapılamamasıdır, bu şekilde doğru temizlik gerçekleşmediği için sizin sağlığınız için tehlikeli olacaktır.

İlk bölümde toz almak çok önemlidir, öncelikle koltuklarınızın tozu oldukça iyi bir şekilde alınmaktadır bundan sonra da dipleri adeta yuva edinene toz gibi şeyler temizlenmektedir. İkinci aşamamız ise deterjan püskürtme aşamasıdır, bu aşamada antibakteriyel ve oksijen karışımlı deterjanlar tercih edilmektedir. Bu deterjanlar ile püskürtme işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır. Püskürtme işlemi genel olarak 5 dakika içinde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede lekeler yumuşayarak yüzeye çıkacaktır böylece bu aşamada sonlanmış olacaktır. Üçüncü aşamamız ise fırçalama işlemidir, bu işlemde koltuk yüzeyindeki tüm kirler fırçalanır. Böylece lekeler tamamen temizlenmiş.