GÜNGÖREN HALI YIKAMA

İnsanlar günlük yaşamlarında evlerinde ve iş yerlerinde sürekli çeşitli halılar üzerinde gezinirler. Bu halılar havada uçuşan toz taneciklerinin en çok saklandıkları yerlerdir. Ayaklarımızda birçok toz ve mikrobu oradan oraya taşırken, bunları halılar üzerine bırakıyoruz. Bu durum insan sağlığını etkilemektedir.

Bunu için evimizde ve iş yerimizde kullandığımız halıların belirli aralıklarda yıkanması temizlenmesi gereklidir. Halı yıkama firmamız bu konuda sizleri yardımcı olabilmek için kurulmuş ve sizlere hizmet edebilmek için bulunmaktadır. İstanbul halı yıkama firmaları arasında en kaliteli firma olarak hizmet vermekteyiz.

Hizmet Noktaları

İstanbul’un birçok noktasına hizmet ulaştırmaya çalışan firmamız, yeni şubesi Güngören halı yıkama yerimizde de sizleri hizmet etmekten gurur duymaktadır. Halılarınızı istediğiniz zaman bizlere teslim edebilirsiniz. Temizlik işleri en hijyen şekilde yapılmakta, kurutulduktan sonra özel ambalajı içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

Evimdeki ya da işlerindeki halı büyük kaldırmak sorun diyorsanız, yerinde uzman ve tecrübeli hizmet ekibimiz ile halılarınızı özel makine ve özel deterjanlarımız ile yerinde yıkama yapabilir, sizlere zaman kazandırabiliriz.