KAĞITHANE HALI YIKAMA

Ev içinde en önemli temizlik isteyen halılar kış aylarında oldukça kirleri hapis ederek leke oluşturuyor. Sizlere hijyen olarak yardım eden Kağıthane halı yıkama işini itina ile yapıyor. Özellikle kalabalık olan aileler içinde küçük çocukların dikkat etmeden halı üzerine döktüğü meyve suları ve yemek suları halı içinde bakteri oluşmasına neden oluyor.

Temiz Ve Hijyen Ortamda Yıkanan Halılarınız İtinayla Teslim Ediliyor?

Bayanlarda halıların yaz ve kış aylarında kullanılan yolluklar ve halılar ile birçok kişi temizlenmesi için halı yıkama işlemlerinden geçirilmesi gereken halılarını firma profesyonel ekip ile temizliyor. Müşterilerin halı temizliği özenle önce yıkanıyor sonra kurutuluyor. Bol su ve deterjan eşliğinde güzel kokularla temizlenen halılar müşterilerin telefon iletişim bilgileri alınarak ev içinden alınıyor ve teslim ediliyor.

Uzun yıllara dayanan büyük tecrübesi ile İstanbul halı yıkama müşterilerinden tam not alarak işini severek yapıyor. İşinde göstermiş olduğu kaliteyi müşterisine yansıtan firma randevu sistemi ile işini gerçekleştiriyor. Her mevsim kullanılan halı ve yolluklar bir takım mikroplardan arınarak size teslim ediliyor.