PENDİK HALI YIKAMA

Ev ve iş yerlerinizde zeminleri süsleyen, özenle seçip aldığınız halılarınızın temizliği, eski zamanlara göre daha zor olabilir. Yıkamak için mekan bulamamak, yıkamaya ayıracak zaman ve enerjinizin olmaması halılarınızı kir ve toza terk etmenize sebep olmasın. Yeni teknolojiler yardımıyla halı yıkama artık çok kolay. Bir telefon ile halılarınızı güvenli ellere teslim edebilirsiniz.

Zamanınız Size Kalsın

İstanbul halı yıkama ortamı olmayan büyük şehirlerden biri haline geldi. Bu şehirlerde, hem halılarınızı yıkayacak yer hem de yoğun günlük hayatınızdan halı yıkamaya ayıracak zaman bulmak imkansızlaşıyor. Bu yüzden biz Pendik halı yıkama olarak halılarınızı son teknoloji makinelerimiz ile yıkıyor, temizliyoruz.

İstediğiniz adresten halılarınızı alarak, leke ve kirine göre, halınızın dokuma özelliğine uygun özel deterjanlarımızla makine yardımıyla yıkıyoruz.

Durulama işlemi bol su ile yapıldığından temizlenen halılarınızı evde çocuklarınız ve sevdikleriniz için güvenle kullanabilirsiniz.

Halılarınızı dokuma ve ip özelliğine göre özenle yıkayarak zarar görmelerine izin vermiyoruz. Özenle kurutulup kirlerden korunması için dikkatlice tek tek paketlediğimiz halılarınızı bir kaç gün içerisinde kapınıza kadar getirip, teslim ediyoruz.