SANCAKTEPE HALI YIKAMA

Evler için halı yıkama konusu oldukça hassastır. Çünkü evdeki bütün toz, leke, pislik halılar üzerinde birikir. Bunu önlemek için ise düzenli şekilde halı yıkama işlemleri tamamlanmalıdır. Halı yıkama için birbirinden özel deterjanlar kullanılır. Halı öncesinde ıslatılır ve ardından köpüklenir. Lekelerin çıkarılması için özel bir çaba harcanır. Sonrasında fırçalanır. Tozların ve tüylerin çıkması böylece sağlanır. Özellikle hayvanlı ve bebekli evler için bu fırçalanma adımı önemlidir. En son olarak halı durulanır. Böylece en parlak, temiz ve tozsuz halılar oluşturulmuş olur.

Sancaktepe halı yıkama sayesinde sağlığın birinci adımı olan temiz halılar sağlanır. Evdeki halılar ne kadar temizse insanın hayat kalitesi o kadar artar.

Halı Yıkamada Hızlı Ulaşım

Halıları evden ücretsiz şekilde alma işlemi gerçekleştiriliyor. Hızlı ve kolay şekilde halı ya da halılar taşınır. Yıkanma ve kurulama işlemi bittikten sonra da halılar eve ulaştırılır. Eve ulaştırılmadan önce de kişilere haber verilir. Böylece İstanbul halı yıkama işlemi profesyonel ve hızlı şekilde tamamlanır. Oldukça kolay ve temiz bir iş söz konusu olur.