ŞİLE KOLTUK YIKAMA

Etkili Temizleme ve Hijyenik Yıkama Garantisi

Koltuk yıkama, titizlik gerektiren bir iştir. Çünkü, her koltuğun yapısı ve kumaşı farklıdır. Yanlış deterjan ve yöntemlerle yıkanan koltuklar, telafi edilemeyecek şekilde zarar görebilir. Ayrıca, koltukların sağlıklı şekilde için de yıkamaya dikkat edilmelidir. Gerektiği gibi yıkanıp durulanmayan koltuklar, aile fertlerinin sağlığını tehlikeye atabilir. Koltuklarınızı, istediğiniz kalitede yıkatmak için, Şile koltuk yıkama firmasını tercih edebilirsiniz. Etkili temizlik garantisi veren firma, aynı zamanda hijyenik yıkamanın da hizmet bölgesinde tek adresi konumundadır.

Aşama Aşama Koltuk Temizliği

Yüksek sorumluluk bilinciyle hareket eden Şile Koltuk Yıkama firması çalışanları, yıkama işleminin her aşamasını büyük özenle yerine getirmektedir. Müşterilerine, hizmet ve fiyat bilgisi hakkında en doğru bilgiyi çalışanlar, gerekli teçhizatla istenen adrese gelmektedir. Sonrasında, ayrıntılı bir inceleme aşama sonrasında, yıkama işine başlar.

Koltuğun yapısına uygun deterjan ve makineler hazırlandıktan ve koltuğun tozu süpürüldükten sonra, makine içine doldurulan deterjan koltuğun her tarafına püskürtülerek fırçalanır. Püskürtme ve fırçalama aşamaları, tabi ki koltuğun yapısını bozmayacak özenle yapılmaktadır. Yıkama sonrasında, koltuklar pırıl pırıl bir görünüme kavuştuğu gibi, hijyenik ve detaylı şekilde de temizlenmiş olur. Ayrıca, bölgede en ekonomik fiyatları veren firma olarak da, sektöründe lider konuma gelmiştir. Sağlık için faydalı deterjanlar ve sanayi tipi makineler ile koltuk yıkama işi, emin ellerle yapılmanın rahatlığını yaşatmaktadır.