ŞİŞLİ HALI YIKAMA

Kış aylarında ısıtma tasarrufu için yapılacak birçok yöntem ve teknik vardır. Kapı altı, pencere kenarı kapatma, kombi ayarlama gibi yöntemlerin yanı sıra; evin halı ile döşeli olması da ısınmaya yardımcıdır. Tek sorun bu halıların kirlenmesi durumunda temizliği olmuştur. Özellikle kadınların halı tozu ve lekesi rüyalarına girer.

Artık korkmak için bir sebep kalmadı. Halı yıkama konusunda imkanlar o kadar çoğaldı ki halı kullanma ve kirlenme derdine son verildi. İstanbul halı yıkama ile büyük şehirlerdeki yıkama yerleri sorunları da çözülmüş olmaktadır. Kapı önüne halı serip yıkama tarihe karıştı. Çünkü yıkama servisleri evden alıp temizleyip eve kadar tekrar getirmektedir.

Kaliteli Halılar Kaliteli Yıkanmayı Hak Eder

Halılar ev dekorasyonunda olmazsa olmazlardır. Evi gösteren de halı olunca en kalitelisi tercih edilir. Bu kalitenin kirlenmesi de çok can sıkıcı bir durum olduğundan devreye Şişli halı yıkama girer. En kaliteli yıkama hizmetleri ve güler yüzlü çalışanlarla hizmetinizdedir. Şekli, rengi, büyüklüğü ne olursa olsun servislerimizde yıkama kolaylıkla yapılmaktadır.