SULTANBEYLİ HALI YIKAMA

Hastalıkların en büyük sebeplerinden biri de temiz olmayan halılardır. Gün içerisinde en çok kirlenen bölge halılardır. Halıların daha sağlıklı bir ortama sebep olması açısından mutlaka düzenli şekilde yıkanması gerekiyor. Sultanbeyli halı yıkama da bu işlemleri sağlayan bir firmadır. Halıların bütün lekeleri, tozları, tüyleri fırçalanır ve temizlenir.

Lekeler özel deterjanlar ile temizlenir. Antibakteriyel, leke çıkarıcı, alerji yapmayan deterjanlar kullanılır. Halılar parlar ve daha şık görülür. Temizlendikten sonra ise kurulanır. Kesinlikle ıslak bırakılmaz ve halı yıkama işleminden sonra özel makineler ile kurulamalar yapılır. Temizlik ve kurulama profesyonel şekilde sağlanır

Kötü kokular ortadan kaldırılır, hayvanlar ve bebekler için halılar özenle temizlenmiş sayılır.

Halı Yıkama İşleminde Hız Önemlidir

Halı yıkama işlemi için kişi firmayı arar. Firma halıları alır ve merkeze götürür. Bu işlem ücretsiz şekilde ilerler. Yıkama tamamlandıktan sonra da halılar eve geri götürülür. İstanbul halı yıkama ile Sultanbeyli'de yer alan bütün hanelerdeki halılar yıkanabilir. Kişiler talep ettiği takdirde özellikle lekeler üzerinde çeşitli çalışmalar yapılır. Böylece işlemler tamamlanır.