SULTANGAZİ KOLTUK YIKAMA

Koltuklar, her evin en çok kullanılan eşyası olma özelliğine sahip olmakla birlikte, aynı zamanda ev dekorasyonunun da vazgeçilmez parçalarıdır. Ancak, düzenli olarak yıkanmaları gerekir ki, üzerinde biriken kirler koltuğun derinlerine işleyerek yapısını bozmasın. Altı ayda bir olmak üzere, kaliteli bir firmaya yıkatılan koltuklar hem hijyen hem de sağlıklı yaşamak açısından rahatlık sunmaktadır. Her bölgede, birbirinden farklı hizmet kalitesi ve fiyat politikasına bağlı olarak hizmet veren birçok koltuk yıkama firması bulunmaktadır. Ödenen ücretin karşılığını gerektiği gibi alabilmek amacıyla, üstün kalitede hizmeti en ekonomik fiyatlarla veren firma bulunmalıdır.

Sultangazi Koltuk Yıkama, İstanbul Kâğıthane bölgesine hizmet veren kurumsal bir firmadır. Bünyesinde çalıştırdığı alanında eğitimli elemanlarıyla, koltuk yıkama hizmetini, müşterilerin beklentilerini en yüksek seviyelerde karşılayacak şekilde gerçekleştirmektedir.

Teknolojik gelişmelere göre, alanında kullanılan en yeni cihaz ve makinelere sahip olan yapısı ve uzman çalışanlarıyla, koltukları ilk gün ki görünümüne kavuşturacak kalitede bir temizlik sağlamaktadır. Yerinde koltuk yıkama için müşteri talebini değerlendiren ve sıralamaya koyan çalışanlar, söz verdikleri sürede adrese gelmekte ve yıkama işini gerçekleştirmektedir. İşin, daha çabuk bitmesi için önce kuru temizlik sonra yıkama yapılmaktadır. Üzerindeki toz ve kirler yüksek emiş gücüyle çalışan makinelerle süpürüldükten sonra, koltuk iyice köpürtülerek yıkanır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir nokta vardır ki, o da koltuğun kalitesidir. Her koltuğun kalitesi farklı olduğundan, yıkama işini gerçekleştirecek eleman bu konuda uzman olmalıdır.