ÜMRANİYE HALI YIKAMA

Yıkama firması olarak servis elemanlarımızca kapınızdan alınan halılarınız için makbuz, tutar ve teslim tarihlerini içerek bilgilendirme verilerek herhangi bir karışıklığa ve bilgi kirliliğine sebebiyet bırakmıyoruz. Yıkama merkezimize gelen tüm halılar cinsine ve modeline göre ayrılarak, yıkama işlemine alınmaktadır. Halı yıkama öncesi toz alma işlemine tabi tutularak daha kaliteli temizlik yapılması sağlanmaktadır.

Toz alma işlemi sonrası çift taraflı özel yıkama işlemi ile halılarınız tamamen temizlenecek şekilde yıkanır. Yıkama işleminde kullanılan şampuanlar kimyasal içermiyor. Halınıza ve sonra size zarar verecek maddelerden arınmış özel sağlık bakanlığı onaylı şampuanlar kullanılmaktadır. Yıkama sonrası özel odalarda kurutma işlemi uygulanarak profesyonel yıkama işlemleri tamamlanmış olur. Firma olarak İstanbul halı yıkama işinde en iyi firma garantisi ile çalışmaktadır.

Profesyonel Hizmet

Müşteri memnuniyetine önem veren Ümraniye halı yıkama işinde uzaman kadrosu ve en son teknoloji makineleri ile çalışmaktadır. Garantili yıkama ve hızlı teslimat işinde en iyi firma güvencesi veren şirket halı yıkama sektöründe ücretsiz servis imkanı vermektedir.