ZEYTİNBURNU HALI YIKAMA

Bir evde en önemli temizlik faktörlerinden biri halının temiz olmasıdır. Çünkü gün boyunca en fazla kire, toza, lekeye maruz kalan bölgeler halılardır. Ve maruz kaldığı kiri, tozu üzerinde yürüdükçe ortama yayar. Özellikle bebekli ve evcil hayvanlı evlerde halı temizliği oldukça önemlidir. Zeytinburnu halı yıkama işlemleri için firma öncelikle eve gidip halıları alır. Halıların sayısı hiç önemli değildir. Halılar alındıktan sonra ise merkeze ulaştırılır.

İstanbul halı yıkama olarak halılar fırçalanır, lekelerinin çıkarılması için özel çaba harcanır. Alerjik olmayan, güzel kokulu ve antibakteriyel yıkama jelleri kullanılır. Eğer kişi özellikle bir lekenin çıkarılmasını talep ederse o noktada bir çalışma söz konusu olur. Ardından durulanır ve kurulanır. En parlak halılar oluşturulur.

Ulaşım Ve İşlem Hızlıdır

Oldukça hızlı bir halı yıkama işleminden sonra halılar paketlenir. Ve kişiye ulaştırılır. Elbette öncesinde kişiye haber verilir. Kişilerin evde olmama ihtimaline karşılık bu oldukça önemli bir durum olarak görülür. Halı yıkama oldukça hassas bir işlemdir. Profesyonel şekilde tamamlanması her zaman hedeflenir.